סגל מרצים – הפקולטה למשפטים
סגל מרצים – הפקולטה למשפטים

סגל מרצים – הפקולטה למשפטים

הפקולטה למשפטים של הקריה האקדמית אונו מורכבת מסגל מרצים הנמנים עם השורה הראשונה בתחום המשפט בארץ ובעולם. חברי הסגל רכשו את השכלתם במוסדות יוקרתיים להשכלה גבוהה, ביניהם: בתי הספר למשפטים של ייל, הארוורד,קולומביה, ניו-יורק, מישיגן ואוקספורד. הסגל מוביל בארץ בפרסומיו ובתרומתו המקצועית לחברה ולעולם המשפט, מקושר לפקולטות ולקולגות ברחבי העולם, ונודע במחויבותו למחקר ולהוראה איכותיים וחדשניים.

לצד הוראת קורסי תשתית משפטיים, כמו: דיני חוזים, קניין, משפט פלילי, ציבורי ומסחרי, מגוון ההתמחויות של סגל המרצים מאפשר לסטודנטים המעוניינים בכך להתמחות בחטיבות בנושאים שונים. כמו כן מעודדת הפקולטה את הסטודנטים להשפיע על עיצוב פני החברה בישראל באמצעות השתלבות ורכישת ניסיון מעשי בכל אחת מהקליניקות המשפטיות המונהגות על ידי צוות מיומן ומסור של עורכי ועורכות דין. סגל מרצי החוץ של הפקולטה תורם להעשרת החוויה האקדמית, עם מקבץ רחב של קורסים המועברים על ידי שופטים מכובדים, עורכי דין, ומרצים מובילים נוספים.

מארג זה של אנשי סגל פנים, חוץ ומנהלי הקליניקות, כמו גם הדגש על שילוב האקדמיה בעולם הפרקטי מכוננים פקולטה מובילה, דינאמית, ורעננה; פקולטה המאפשרת לסטודנטים להיחשף לעולם המשפט מנקודת מוצא שהיא רחבה ומאתגרת הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה החברתית-אישית.

לצפייה בסגל הוראה לימודי משפטים לחצו כאן

Print Friendly, PDF & Email
[print-me]
#wizFloatingChat{ display:block; }