הכנה לבחינות הלשכה
הכנה לבחינות הלשכה

הכנה לבחינות הלשכה

שלב ראשון – קורס ההכנה השלם של 'מחשבות' 

חברת 'מחשבות', החברה הותיקה בישראל בהכנת מתמחים לבחינות הלשכה בשיתוף עם הקריה האקדמית אונו, מציעות את קורס ההכנה השלם לבחינות הסמכה של לשכת עורכי הדין, בתנאים אטרקטיביים ייחודיים ולבוגרי הקריה האקדמית אונו. נמצא כי קורס ההכנה השלם של מחשבות, משפר משמעותית את אחוזי ההצלחה בבחינות הלשכה. קורס ההכנה השלם של 'מחשבות' נערך בכל רחבי הארץ ובחודשים נובמבר-פברואר (לבחינות במועד אפריל) והוא מתוכנן להיערך גם בקריה האקדמית אונו במחירים מסובסדים.

הקורס מתחיל כשישה חודשים לפני כל בחינה, הוא מקיף כ- 150 שעות לימוד אקדמיות, ונמשך כשלושה חודשים וחצי עד סיום תקופת ההתמחות. הקורס השלם הוא שלב ראשון וחיוני שאורך כשלושה חודשים וחצי, בהכנת בוגרי הקריה האקדמית אונו לבחינות הלשכה. הקורס מהווה הכנה לשלב השני שמתחיל עם סיום ההתמחות. לאחר סיום הקורס וסיום ההתמחות מתחיל השלב השני- "תוכנית הליווי האישי" המיועד לתקופת לימודים עצמית בת כחודשיים וחצי.


כיצד מצטרפים לתכנית?

לחץ כאן להרשמה לתכנית הליווי של מחשבות 

למידע נוסף ואפשרויות ההרשמה  לקורס ההכנה השלם של מחשבות 

לפרטים על מלגות קורסים מיוחדות לבוגרי הקריה האקדמית

לאתר מחשבות


שלב שני – תכנית הליווי האישי היוקרתית של מחשבות

תכנית הליווי האישי של מחשבות היא השלב השני בהכנת בוגרי הקריה האקדמית אונו לבחינות לשכת עורכי-הדין, והיא מתחילה לאחר סיום קורס ההכנה השלם של מחשבות ולקראת סיום תקופת ההתמחות. תכנית הליווי נמשכת כחודשיים וחצי לאורך כל תקופת הלימוד העצמי ועד יום הבחינה. תכנית הליווי האישי כוללת:

אימון אישי – מדריך אישי: במסגרת התכנית מוצמד לכל בוגר, עורך דין מחברת מחשבות, שהוא המדריך (המאמן) האישי שלו, אשר מלווה אותו, מדריך אותו ותומך בו לאורך כל תקופת הלימוד העצמי. ההדרכה משתרעת על כל התחומים לרבות: בניית אסטרטגיה ותכנית פעולה יומיומית עד ליום המבחן, המותאמת לצרכים האישיים של כל אחד.  מעקב התקדמות הסטודנט במהלך התכנית, דרבון ומתן תמיכה,  מתן מענה לשאלות משפטיות המתעוררות עם העמקת הידע בחומר הנלמד, מתן רציונל לדין הקיים, מתן דוגמאות "חיות" ככלי עזר לשיפור הזיכרון ולספיגת החומר הנלמד, הדרכה משפטית, עצות לענייני תיכנון וחלוקת זמנים ופיתרון בעיות אחרות. במידת הצורך מקבלים הסטודנטים  שיעורים פרטיים ומפגשים אישיים.ההדרכה מתבצעת טלפונית, בפגישות אישיות ובשיעורי חיזוק אישיים במידת הצורך.

שיעורי לימוד וחיזוק פרונטאלים- במסגרת התכנית מתקיימים שיעורי חיזוק ותרגול פרונטאלים שבועיים. במסגרת השיעורים נערכת חזרה אחרונה וסיכום של חומר הלימוד אותו נדרש כל תלמיד ללמוד מהספרים בשבוע שחלף, כמו כן ניתנים טיפים אחרונים וכללי זהב.  במסגרת השיעורים מפרשים את החומר, מבהירים נקודות קשות ומשפרים את הזיכרון בנקודות החשובות. השיעורים מלווים בבחנים לצורך היכרות מקיפה ומרבית עם שאלות בחינות הלשכה ועם הדרכים לפתרונן.  השיעורים ניתנים על ידי מרצים בכירים בתחום, המאירים למתמחים את הזווית היישומית של החומר הנלמד.

סיוע והכוונה נוספים– התכנית מעניקה סיוע ועזרה בשלל נושאים נוספים אשר לא מפורטים להלן, כל אחד בהתאם לצרכיו האישיים.

קורס ההכנה השלם של 'מחשבות' לתכנית הליווי האישי הייחודית של מחשבות הוכח כיעיל באופן יוצא דופן וכמביא לשיפור משמעותי בסיכויי הצלחת המשתתפים. לאור כך ממליצה הקריה האקדמית אונו לבוגריה להרשם באופן אישי לקורס ההכנה השלם של מחשבות. לאור הצלחת הקורס החליטה הקריה האקדמית אונו לממן לכל הבוגרים הניגשים לבחינות ההסמכה בפעם הראשונה את תכנית הליווי, שתערך לאחר הקורס בתקופת הלימוד העצמי.

לחצו כאן להרשמה לתכנית הליווי האישי של מחשבות במימון הקריה האקדמית אונו לבוגריה בלבד!

האם אני בהכרח זקוק/ה לתכנית הליווי?

באופן חד משמעי, תכנית הליווי מביאה להעלאת הצלחתם של המשתתפים במבחן. גם אם מבחינת הנתונים האוביקטיבים סיכוייך לעבור את המבחן גבוהים למדי, תכנית הליווי תסייע לך בעיקר בפן הארגוני- הדרכתי, בהכוונה ללמידה נכונה ויעילה, דהיינו לימוד מרוכז יותר בפחות שעות, ותקדם את סיכוייך לקבלת ציון גבוה שיפתח בפניך דלתות רבות בהמשך. במידה והנך זקוק/ה להכוונה בנוגע לחלוקת הזמן או פרישת חומר הלימוד, נא פנה למחלקת ההדרכה של מחשבות החל ממועד קבלת אישור זה.

מה הקשר בין ספרי הלימוד לבין תכנית הליווי וכיצד ניתן למקסם את הישגיי בתכנית?

תכנית הליווי הייחודית של 'מחשבות' ממומנת ע"י הקריה האקדמית אונו ומוענקת לכלל בוגריה הניגשים בפעם הראשונה לבחינות הלשכה בין אם למדו בקורס של מחשבות ובין אם לאו. אנו בקריה האקדמית אונו סבורים, כי 'מחשבות', כחברה המעבירה תכנית ייחודית כזו, יכולה לסייע להביא להצלחתך החשובה לנו מאד.

עם זאת, קיימת זיקה בין תכני תכנית הליווי לבין קורס ההכנה של 'מחשבות', והנתונים מעידים על כך שההצלחה הגבוהה ביותר היא של התלמידים אשר השתתפו גם בקורס ההכנה השלם וגם בתכנית הליווי האישי.

מקסום הישגיך  בתוכנית הליווי, ולמעשה השלמת התוכנית יושגו על ידי רכישת ספרי הלימוד וימי העיון של מחשבות, וכמובן על ידי מי שהשתתף בקורס ההכנה המלא. יובהר, כי תוכנית הליווי מקדמת את כלל משתתפיה, אולם הבחירה ברכישת ערכת ההכנה של מחשבות נתונה לבחירה ונמצאה כמייעלת פי כמה את רמת ההשפעה של תוכנית הליווי.

Print Friendly, PDF & Email
[print-me]
#wizFloatingChat{ display:block; }