תואר ראשון במדעי המחשב B.Sc
תואר ראשון במדעי המחשב B.Sc

תפריט של תואר ראשון במדעי המחשב B.Sc

תואר ראשון במדעי המחשב B.Sc

 מה זה מדעי המחשב?

מדעי המחשב הוא מדע לפתרון בעיות, ופותחו בו אוסף שיטות, תיאוריות וכלים המיושמים היום ברבים מתחומי החיים, מפיתוח תרופות, פתרונות לאבחון וניתוח של גורמי מחלות, פיתוח רובוטים מנתחים, דרך היכולת להבין שפה טבעית, לנתח וללמוד התנהגות של צרכן, שליטה במכוניות אוטונומיות, חקר ה- DNA ועוד תחומים רבים.

 

המהפכה הדיגיטלית יצרה צורך חיוני במועסקים בעלי כישורים טכנולוגיים מעולים, כתנאי לצמיחה והתפתחות המשק בכל מדינה בעולם. תכנית הלימודים בקריה האקדמית אונו מטרתה להכשיר את בוגריה לתעסוקה בפיתוח טכנולוגיות ומוצרי תוכנה, להבנה ומיומנות בנושאים בין-תחומיים המשלבים מדעי המחשב עם תחומים אחרים, ולהתמודדות טובה עם האתגרים הטכנולוגיים והאנליטיים הצפויים בתחום זה בעתיד.

 

למה ללמוד אצלנו?

 • יזמות – הכשרת את המייסדים והמנהיגים העתידיים של מיזמים בעולם ההיי-טק. אנו משלבים את עולם היזמות עם מדעי המחשב באופן שבו כל סטודנט מקבל הכשרה בתחום היזמות כבר מהשנה הראשונה ללימודי התואר, שתאפשר לו גם להיות יזם ולהשיק תוך כדי הלימודים את המיזם שלו, וגם להשתלב בתעשיית התוכנה וההיי-טק באופן קל ומקצועי יותר.
 • ליווי שלם של Accelerator: לימוד של ניהול פרויקטים מעשי. עבודה בצוות, ניהול כספים, שיטות ניהול AGILE, הבנת הליבה העסקית, הבנת מודלים עסקיים ועבודה עם לקוחות, סדנה מעשית ליצירת SPEECH מנצח.
 • התכנית לתואר ראשון במדעי המחשב בנויה מנקודת המבט של הסטודנט שעיקר עניינו הוא בחדשנות טכנולוגית, בידע מקצועי ומדעי.
 • אנו משלבים את עולם היזמות עם מדעי המחשב באופן שבו כל סטודנט מקבל הכשרה בתחום היזמות כבר מהשנה הראשונה ללימודי התואר, שתאפשר לו גם להיות יזם ולהשיק תוך כדי הלימודים את המיזם שלו, וגם להשתלב בתעשיית התוכנה וההיי-טק באופן קל ומקצועי יותר.
 • קורסים מקצועיים ייחודים שיועברו על ידי אנשי תעשייה וחשובים להתפתחות הבוגר כמומחה בתחומו: הבנת ויצירת חוויית ממשק משתמש, מאגרי מידע,
  Machine learning ,Artificial intelligence.
 • אנו מעניקים לבוגרינו את אוסף הכלים והידע המעשי והתאורטי המקיף, על מנת לייצר מיזם באופן נכון ועם סיכויי הצלחה רבים.

 

מה לומדים בתואר?

לימודי ליבה במדעי המחשב עם אחת מבין 2 התמחויות:

 1. לימודים מעשיים ביזמות טכנולוגית אשר נכללים כחלק מתכנית הלימודים החל מהסמסטר הראשון לתואר.

ובנוסף, אחת מהשתיים לבחירה:

 1. התמחות בסייבר: אבטחת מידע ונתונים, תוך הבנה מקיפה של שאלות חברתיות ומשפטיות רלוונטיות.
 2. התמחות במדיה דיגיטלית: משחקי מחשב ומדיה אינטראקטיבית תכנון ועיצוב באמצעות גרפיקה ממוחשבת.

הסטודנטים יכירו לעומק את הטכנולוגיות המאפשרות פיתוח משחקים ועולמות וירטואליים, המשמשים גם למערכות להדמיה תלת ממדית בעולם הרפואה ובתעשיית העיצוב. המידול הגיאומטרי, שהוא לב ההתמחות, מאפשר תכנון, בניה, עיצוב והדמיה של מבנים, מכוניות, מטוסים ועוד. ההתמחות תכין את בוגריה לאפשרויות תעסוקה מגוונות: בתחום ההדמיה הרפואית, מערכות מבוססות תמונה ווידאו, חישה מרחוק, רובוטיקה ועוד.

 

מסלול ישיר לתואר שני M.B.A 

בשנה הרביעית לומדים לתואר שני.

תכנית הלימודים שלנו ל.M.B.A במנהל עסקים, הינה עשירה ומגוונת. התכנית בנויה על הניסיון המצטבר של אוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם ועל הניסיון רב השנים של סגל הפקולטה. הלימודים מיועדים להכשיר אותך לתפקידי ניהול בכירים תוך רכישת יכולת הבנה מעמיקה של עולם העסקים. בסגל ההוראה מרצים בוגרי אוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם, חוקרים מהשורה הראשונה בתחומם ומנהלים בכירים בעלי ניסיון רב ותרומה מוכחת הן בעולם העסקי והן בעולם הציבורי.

מה לומדים בתואר שני במנהל עסקים?

חומר הלימוד מושתת על תורת הניהול מהבחינה התאורטית, אך הוא מוגש עם דגש מיוחד על הפן היישומי. כמו כן, אנו מקיימים תכניות העשרה ייחודיות, הפועלות בשיתוף התעשייה ועולם העסקים, במטרה להכשיר את הסטודנטים להמשך דרכם המקצועית.

בכיתות הלימוד מתקיימים לימודים אינטראקטיביים במסגרתם סיורים רבים בארגונים ובחברות בארץ ובעולם,התנסויות מעשיות וכן הרצאות אורח של בכירי המשק הישראלי. לאורך השנים הפכנו את הלימודים לחוויה המאפשרת מעבר להקניית כלים, יסודות וידע, גם מיומנויות שיפוט שהן הבסיס לחיים של מנהיגות מאתגרת, שתכוון אותנו לשינוי פני החברה בישראל.

ההישגים של בוגרינו בארגונים, בחברות ובמשרות מובילות, הם ההוכחה למחויבות שלנו לחוויית לימודים מעשירה וייחודית. בואו הצטרפו אלינו במסע מרתק להכרה מעמיקה של עולם העסקים בישראל.

 

 

ימי הלימוד

תואר ראשון:

יום ראשון ויום שלישי בשעות:  16:30 – 22:00

יום שישי בשעות: 8:00 – 14:15

סמסטר ראשון כולל מכינה במתמטיקה (לנדרשים, במקביל ללימודי התואר) וקורסי יזמות.

תואר שני:

יומיים בשבוע

משך כל המסלול:  4 שנים כולל סמסטרי קיץ.

לימודים בכיתה קטנה.

 

שכר לימוד

28,000 ₪ ב-10 תשלומים שווים ולא צמודים

או

26,600 בתשלום אחד.

*מגוון רחב של מלגות למצטיינים, לעובדים בארגונים נבחרים, לעצמאיים, למשרתים בכוחות הביטחון ומלגות על רקע סוציו אקונומי.

 

אז שנקבע פגישה?

שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
דואר אלקטרוני:

 

יועצי הרישום שלנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה, אתם מוזמנים לפנות אליהם בטלפון 1-800-550-555

  

מידע על המכינה 

לצורך הקניית מושגי היסוד במתמטיקה לרמה של בגרות 5 יחידות במתמטיקה (לנדרשים על פי וועדת הקבלה)

סה"כ 220 שעות אקדמיות.

נושאי הקורס:

 1. טכניקה אלגברית
 2. אי שיויונים
 3. נושאים בהנדסה אנאליטית
 4. חזקות, שורשים ולוגריתמים
 5. טריגונומטריה בגישה אלגברית
 6. חשבון דיפרנציאלי
 7. חשבון אינטגראלי
 8. וקטורים
 9. מספרים מרוכבים
 10.  נושאים בסדרות
 11.  אינדוקציה מתמטית
 12.  קומבינטוריקה

 

ראש התכנית

 • ד"ר אריה יעקבי, סיים תואר שלישי במדעי המחשב בשנת 1995 באוניברסיטה העברית בירושלים.
  תחומי המחקר שלו הם: Computer Aided Geometric Design -CAGD, דיפוזיה של אינפורמציה ברשתות, ופיתוח מודלים מתמטיים וסימולציות למערכות מורכבות במדעי החברה (ובפרט בקבלת החלטות, במימון ושיווק). ד"ר יעקבי השתלב בתעשיית ההי-טק בשנת 1982, בה שימש במגוון תפקידים מקצועיים וניהוליים (עד שנת 2004). כמו כן, ד"ר יעקבי שימש כראש חוג/מחלקה במדעי המחשב בשלושה מוסדות אקדמיים, כתב והגיש שלוש תכניות שונות למל"ג בתחומים של מדעי המחשב, הנדסת מחשבים והנדסת תכנה. ד"ר אריה יעקבי מועסק בקריה האקדמית אונו במשרה מלאה כסגל פנים.

 

Print Friendly, PDF & Email
[print-me]
#wizFloatingChat{ display:block; }