תואר ראשון במשפטים (.LL.B) בקמפוס החרדי

תואר ראשון במשפטים (.LL.B) בקמפוס החרדי

דקן הפקולטה: פרופ‘ יובל אלבשן

 • האם אתם מוכנים לחשוב קצת אחרת?
 • רוצים לשנות את פני החברה?
 • איך זה מרגיש להיות עורך דין?
 • איך זה מרגיש לנצח או להפסיד במשפט? איך זה מרגיש לחקור עד?
 • רוצים השכלה משפטית רחבה המעניקה לך ראייה אחרת של העולם? כלים יישומיים למגוון רחב של תפקידים ומקצועות. גם משפטים וגם בעולמות עשייה אחרים.

מידע חיוני לקבלת ההחלטה להירשם ללימודי משפטים באונו

 • לימודי משפטים נמשכים 3 עד 3 וחצי שנים בהתאם למסלול בו בוחרים. עם סיום הלימודים ניתן להשתתף בקורס הכנה לבחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין במטרה לשפר את סיכויי ההצלחה.
 • במסגרת הלימודים מקבלים הכשרה בתחומי המשפט המסחרי, נדל“ן, המשפט הפלילי והמשפט הציבורי.
 • ניתן ללמוד באופן ישיר גם לתואר שני במנהל עסקים או לתואר שני במשפטים.
 • לצד קורסי חובה להקניית השכלה משפטית רחבה ורב תחומית תשתתפו בסמינריונים מקצועיים ובשיעורי התמחות ספציפיים בתחומי המשפט הבינלאומי, המשפט האזרחי, המשפט הפלילי ועוד.
 • בסקר איכות המרצים שנערך בקרב ציבור הסטודנטים זכינו במקום הראשון מזה 4 שנים ברציפות.
 • יש לנו שיתוף פעולה עם אוניברסיטת קולומביה בניו יורק, מהאוניברסיטאות המובילות בעולם.

 

מערך הקליניקות המשפטיות הגדול בישראל

מערך הקליניקות של ”מרכז אונו למשפט חברתי קליני“ מעניק סיוע משפטי בתחומים שונים לאנשים שידם אינה משגת לשכור שירותיו של עו“ד. המרכז משלב בין החזון החברתי של הקריה האקדמית אונו, המבקש לשנות את פני החברה בישראל לבין היותה מוסד אקדמי חינוכי, זאת, על ידי הקנייתם של כלים משפטיים מעשיים, פיתוח רגישות חברתית בצד הוראה משפטית תיאורטית. הקליניקה המשפטית כיחידה בתוך הפקולטה למשפטים, דוגלת בהוראה מעשית של לימודי המשפטים תוך שימת דגש כי המשתתפים נוטלים חלק בעשייה משפטית מפוקחת. לצד הכלים האקדמיים והתיאוריות המשפטיות הנלמדות בפקולטה עצמה, יקבל הסטודנט בקליניקה כלים מעשיים ויישומיים בייצוג המשפטי לרבות התעסקות בשיקולים האתיים והכלכליים הקשורים לייצוג המשפטי.

בין הקליניקות:

הקליניקה לסיוע לשופטים בבית משפט השלום, קליניקה הפרקליטות הפלילית – מחוז חיפה, הקליניקה של הסנגוריה הציבורית – ירושלים, הקליניקה של הפרקליטות האזרחית בתל אביב, קליניקת התביעות המשטרתיות – מחוז מרכז, הקליניקה לדיני עבודה ולצדק חברתי, קליניקת אור במשפט לעריכת דין קהילתית, הקליניקה למשפט רפואה ופסיכיאטריה, הקליניקה לפרקטיקה סנגוריאלית ולאומנות הליטיגציה, הקליניקה לסיוע לפונים – בבית המשפט בבאר שבע, הקליניקה לסיוע לפונים בבית הדין האזורי לעבודה – בירושלים, קליניקת תנו לחיות לחיות, הקליניקה לליווי הליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל, קליניקת ברלינר ליוזמות חקיקה, הקליניקה לליווי פרלמנטרי של חברי כנסת – מצפ“ן, קליניקת סמ“ל (מנהל עסקים) – קליניקה לליווי מיסויי, קליניקת שכר מצווה בשיתוף עם לשכת עורכי הדין (פריסה ארצית).

 

לייעוץ ותיאום פגישה אישית ניתן לפנות אלינו:

בטלפון 072-3334668

בימים א'-ה' בין השעות 08:00-19:00 וביום ו' בין השעות 08:00-12:00


ניתן גם להשאיר פרטים ונחזור אליכם 
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
קמפוס אור יהודה קמפוס ירושלים
שלחו אימייל rishum_or@ono.ac.il שלחו אימייל rishum.jer@ono.ac.il

 

Print Friendly, PDF & Email
[print-me]
#wizFloatingChat{ display:block; }