כתבות על בוגרים
כתבות על בוגרים

כתבות על בוגרים

 • עו"ד אייל בסרגליק: "אני מנהל כל תיק כאילו זהו מאבק חיי". "גלובס" מסמן את עורכי הדין הצעירים והמבטיחים – והפעם: אייל בסרגליק ממשרד עו"ד משה ישראל "אני אוהב במקצוע את התחושה שאני עוזר לנאשמים במצב בלתי אפשרי"… מכיוון שרציתי לשלב לימודי משפטים עם מינהל עסקים, השלמתי את שני התארים בקריה האקדמית בקריית-אונו.  
 • הציטוטים הגדולים של שופטי ישראל. "ספר הציטטות של שופטי ישראל לדורותיהם" פותח צוהר למסע בן 62 שנות משפט ישראלי ששינה ועיצב את פניה של החברה הישראלית. בספר מעל 3,000 ציטטות משמעותיות מחיי עולם המשפט בישראל, ספר חובה לכל מי שמתעניין במשפט, חברה ודמוקרטיה. כולל איורים של שופטי בית המשפט לדורותיהם ומראי מקום מדויקים לכל ציטוט… יניר קפח משפטן, בוגר תואר ראשון בהצטיינות בלימודי משפטים בקריה האקדמית אונו.

 

 • ''אני מעריך שאקבל בבחירות הבאות 90 אחוז''. ראיון חג מצהיר ראש עיריית רמת השרון, איציק רוכברגר, כי הוא ירוץ לקדנציה שלישית לראשות העירייה, מעריך שיזכה ב-90 אחוז מקולות הבוחרים, מסכם את ההישגים, התכניות והטעויות וחושף איזה חלום הוא עוד לא הגשים… היו לי שלושה חלומות, שניים מהם הגשמתי… החלום השני היה להיות משפטן ואכן סיימתי את לימודי המשפטים שלי… ומתכוון להרצות בהתנדבות בקריה האקדמית בקרית אונו שם למדתי. החלום השלישי שלי היה ללמוד לנגן על אורגן, דבר שעדיין לא מימשתי. אולי אחרי התואר השני, אגשים גם את זה''
 • מינויים חדשים במשרד האוצר. רגו'אן גרייב ימונה לסגן בכיר האחראי על תחום החיסכון הפנסיוני – פנסיה, ביטוח חיים וקופות גמל… גרייב בעל תואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו עובד באגף משנת 2001 ומשמש כיום כמנהל מחלקת קופות גמל.
 • משה קייזלר מנכ"ל העמותה לחינוך בלתי פורמאלי. העמותה לחינוך בלתי פורמאלי היא זרוע עירונית המנהלת את המרכזים הקהילתיים והחברתיים למבוגריםף ילדים ונוער … במהלך השנים עסק קייזלר בעשייה חברתית ותרבותית נרחבת מטעם עיריית נתניה… הוא בעל תואר ראשון .LL.B מהקריה האקדמית אונו
 • 40/40 הצעירים המבטיחים 2009: משרתי הציבור. ג'ואן גרייב מנהל מחלקת קופות הגמל באגף שוק ההון באוצר מצויד בתואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית ובתואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו החל לעבוד באגף שוק ההון ועם השנים התקדם לניהול מחלקת קופות גמל.
 • 40/40. רבים מהאנשים שהימרנו עליהם בשנים עברו מימשו את ההבטחה ופרצו קדימה בגדול. הנה 40 צעירים מבטיחים נוספים, עד גיל 40, שמערכת מגאזין the marker שמה עליהם את הז'יטונים. קבלו את הכוכבים הבאים בתחומי ההיי טק, המשפט, הפיננסים, הניהול העיצוב ועוד…. רגו'אן גרייב מנהל מחלקת קופות הגמל באגף שוק ההון באוצר… מצויד בתואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית ובתואר שני במינהל עסקים מהקריה האקדמית אונו…
 • איך בוחרים יועץ השקעות. "…עבור ייעוץ מתמשך יעדיפו מרבית היועצים הפרטיים כי הלקוח ישקיע לפחות 600,000 שקל, ונכסיו יעמדו על לפחות מיליון שקל" אומר סיון ליימן, יועץ השקעות פרטי ומנכ"ל כנען ייעוץ השקעות. "הרציונאל הוא שהיועץ לא יטפל בכל הכסף של הלקוח, ושיישארו לו עוד כספים נזילים…"
 • שתי קריירות. נחמה בוגין, שמאית מקרקעין ומשפטנית…משרד עצמאי לשמאות וניהול מקרקעין "נחמה בוגין בע"מ", תל אביב. השכלה: תואר ראשון באגרונומיה מהאוניברסיטה העברית, שמאות מקרקעין מאוניברסיטת תל אביב, MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת סווינבורן, אוסטרליה, ותואר במשפטים מהקריה האקדמית אונו…
 • הכל נשאר במשפחה: רותם רוזן ימונה למנכ"ל פ.ד. אחזקות. רותם רוזן מונה למנכ"ל פ.ד. אחזקות שמחזיקה בשליטה בפולאר השקעות… רותם רוזן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו ונשוי לזינה ספיר, בתו של איל הנדל"ן תמיר ספיר המדורג במקום ה- 410 בדירוג המילארדרים של פורבס עם הון של 1.9 מיליארד דולר.
 • אילן וולהנדלר מונה למנכ"ל סוכנות הביטוח "אור הלפיד". וולהנדלר מילא בעבר מספר תפקידי בכירים בתחום השיווק והוא בעל ניסיון רב בניהול במערכי שיווק גדולים בשוק ההון… אילן הוא בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול מטעם האוניברסיטה הפתוחה, ותואר שני עם התמחות בשיווק מהקריה האקדמית אונו.
 • דין וחשבון>>ברנז'ה
  משרד עוה"ד מ. זליגמן מרחיב את שורותיו ומצרף 5 עורכי דין חדשים… שלומי אוחנה… כל עורכי הדין החדשים סיימו את התמחותם במשרד בהצטיינות והם מצטפים ל- 60 עורכי הדין הפועלים במשרד. 
 • קצרים
  משרד עוה"ד מ. זליגמן מרחיב את שורותיו ומצרף 5 עורכי דין חדשים… שלומי אוחנה… כל עורכי הדין החדשים סיימו את התמחותם במשרד בהצטיינות והם מצטפים ל- 60 עורכי הדין הפועלים במשרד. 

 

       

Dr. Michael Factor is a licensed Israel Patent Attorney with numerous professional affiliations including the IPA, the AEA and the AIPPI. Michael has a Ph.D. from the Hebrew University, an M.Eng. in Materials Science and Engineering from Imperial College, London and an LL.B. from the Ono Academic College, Israel.
 

 • שני ישראלים השתלטו על שוק המגזינים ברוסיה
  שני אנשי עסקים ישראליים חתמו על עסקה של 20 מיליון דולר ברוסיה והשתלטו על שוק המגזינים במדינה. השניים הם פאשה רומנובסקי (בוגר MBA התמחות בשיווק ופרסום בקרה האקדמית אונו) ודיוויד שוסטק  
 •  קצרה
  הילה סילשי מונתה למנהלת השיווק של קניון ערים כפר סבא. סילשי (28) בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום מהקריה האקדמית אונו, השיקה עם כניסתה לתפקיד את מתחם הצעירים החדש של הקניון ואת פעילויות הקיץ שלו. 

 

 •  כל אחד רוצה את השפיץ
  הוא בן 32 מנהל נדל"ן במיליארדים ונשוי לבת של איל נדל"ן אמריקאי. דונאלד טראמפ השתתף בחתונתו ורוברט דה נירו נכח בברית של בנו. לבעל הבית שלו הוא קורא מר לבייב. רותם רוזן מנכ"ל אפריקה ישראל-ארה"ב….קודם לכן כשלמד לתואר ראשון במשפטים בקריה האקדמית אונו עבד רוזן ככותב חוות דעת משפטיות עם פרופ' גבריאלה שלו.
 •  מינויים חדשים בקבוצת פז
  פישמן צעירי דבורית מונתה לתפקיד מנהלת קשרי משקיעים ועוזרת של המשנה למנכ"ל קבוצת פז. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על הקשר עם המשקיעים. בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול, תואר שני MBA מינהל עסקים + מימון (הקריה האקדמית). בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת כספים וחשבת בקבוצת מלם.

 

 

 •  ילופי מפקדים בתחנת נצרת
  סנ"צ אבי חליוא סיים השבוע את תפקידו כמפקד תחת נצרת ויכהן כראש ענף חקירות במחוז הצפון, אחרי שלוש וחצי שנים בתפקיד. חליוא הוא בוגר תואר ראשון במדעי המדינה, תואר שני במינהל עסקים, ולאחרונה סיים לימודי משפטים בקריה האקדמית אונו. 

 

 

 • פרצו את הגטו
  תכירו את חבר הכנסת שלמה מולה, מגישת הטלויזיה פנינה תמנו-שטה ורואה החשבון אמיר גטהון. בחמש שנות פעילותה רשמה התוכנית לקידום הקהילה האיופית בקריה האקדמית אונו לא מעט סיפורי הצלחה. להלן כמה מהם
 • בשביל להיות מספר אחד אנחנו צריכים להיות בכל מקום
  עבור גבי קמפוס, מנהל חטיבת המוצרים של 888, חברת ההימורים המקוונים היא לא עוד קזינו מקוון. היא אמצעי בידור, רשת חברתית, ואפילו סוג של מוסד פיננסי. קמפוס הוא רואה חשבון בהשכלתו. מי שגרם לו לבחור במקצוע הוא לא אחר מאשר ירון זליכה, החשכ"ל לשעבר… זליכה פתח אז מסלול לחשבונאות בפקולטה למינהל עסקים של הקריה האקדמית אונו. הוא אמר לי "אם אתה רוצה ללמוד עסקים אתה צריך לדעת חשבונאות, לא כלכלה ולא משפטים".
 • קל לראות חשבון
  הקריה האקדמית אונו 96% עברו את המבחן בחשבונאות פיננסית מתקדמת 
 • אילן וולהנדלר מונה לסמנכ"ל שיווק ב"אלומות בית השקעות"
  וולהנדלר נכנס לתפקידו לאחר שכיהן במספר תפקידי שיווק בתחום שוק ההון. בתפקידו האחרון שימש כמנהל המכירות בבית ההשקעות "ישיר השקעות". אילן הוא בעל תואר בכלכלה וניהול מטעם האונ' הפתוחה, ותואר שני עם התמחות בשיווק מהקריה האקדמית אונו.
 • טל סיטון מונה לסמנכ"ל ניו מדיה ועסקים בערוץ 9
  יהיה אחראי על אתר החדשות ברוסית zman.com שהשיק הערוץ בשיתוף חברת סמייל מדיה. סיטון (31)בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק מהקריה האקדמית אונו שימש ב- 4 שנים האחרונות בשורת תפקידים במחלקת המכירות בערוץ. בשנתיים האחרונות ניהל סיטון את מחלקת העסקים בערוץ.

 

 • הרפורמה נותנת גז
  מחירים מופקעים, אזורי חלוקה מוגבלים וקשיי התנתקות. מטרת הרפורמה החלדשה במשק הגז היא לשים סוף להתעללות החברות הגדולות בלקוחות הקטנים…הנתונים סופקו על ידי אבינועם מגן, פעיל צרכני, הקריה האקדמית אונו  
 • אדון ד"ר ומר עו"ד
  אחד הסטודנטים השקדניים שסיימו באחרונה את לימודיהם בחוג למשפטים בקריה האקדמית אונו הוא הפרופ' ישראל מייזנר, מנהל יחידת אולטרסאונד גניקולוגי ומיילדותי בביה"ח לנשים בבילינסון ואחד הגניקולוגים הידועים והמבוקשים בישראל. 
 •  בהצלחה
  בני כהן-ויינברגר מונה למנהל השיווק של יקב "טפרברג 1870". כהן, בעל ניסיון רב במיתוג ובפרסום, עד במשך 17 שנה בפוגל Ogilvy וסיים לאחרונה כסמנכ"ל וכחבר הנהלת המשרד. בתפקידו האחרון ניהול את פוגל אינטראקטיב.
  כהן-ויינברגר בעל MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת מנצ'סטר/הקריה האקדמית אונו.
 • בקרוב: משפטנים יוכלו להתמחות במשרדי רואי חשבון
  בפירמת ראיית החשבון דלויט בריטמן אלמגור מקימים מחלקה משפטית, שבה יוכלו להתמחות גם רואי חשבון שלמדו משפטים וגם משפטנים "רגילים". המגמה לפיה רואי חשבון עושים תואר נוסף במשפטים מתחזקת: ביום שבת האחרון קיבלו 82 רואי חשבון תואר בוגר במשפטים מהקריה האקדמית אונו. כאשר מספרם הגדל של רואי החשבון הוביל לכך, שהתקיים טקס נפרד עבורם.
 • הראשונים החדשים
  חברי מועצה חדשים בעיריית ראשון לציון: ארתור קזייב ואלכס מגידוב. קזייב יחזיק בתיק קליטת עלייה וישמש כדירקטור בחברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש. קזייב עובד כמנהל שיווק בשירותי בריאות כללית. הוא בעל תואר ראשון במדע המדינה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו.
 • כנפו עוטה גלימה
  מנכ"ל קבוצת אמסופ, גבי כנפו, עבר בהצלחה את מבחני לשכת עורכי הדין בישראל. כנפו, בוגר תואר במשפטים מהקריה האקדמית אונו. 
 • הבטחה: עו"ד אופיר מילר
  נולד וגדל באילת. בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים, במסגרת המסלול המשולב של הקריה האקדמית אונו. את המשרד העצמאי המתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי והמסחרי פתח בתל אביב מיד לאחר ההתמחות. את הסניף השני פתח באילת, ובקרוב הוא משיק סניף שלישי במודיעין.
 • מינויים חדשים בבבילון
  רן אוחיון מונה לתפקיד סמנכ"ל מכירות עולמי בחברה. אוחיון הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו
 •  לרכוש מיומנויות לחיים
  ארתור קזייב מנהל שיווק לעולים וחרדים בשירותי בריאות כללית. תואר ראשון מהאוניברסיטת בר-אילן ותואר שני מהקריה האקדמית אונו התמחות בשיווק. 
 • יוסי אפרתי ינהל ההשקעות ב"הכשרה ביטוח"
  יוסי אפרתי מונה למנהל ההשקעות של "הכשרה ביטוח". לאפרתי תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ושוק ההון מהקריה האקדמית אונו. 
Print Friendly, PDF & Email
[print-me]