הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

הקריה האקדמית אונו הוקמה בשנת 1995, כשלוחה של אוניברסיטת מנצ'סטר בבריטניה על ידי פרופ' גבריאלה שלו, פרופ' דוד הרטמן ז"ל, פרופ' מרשל סרנת ז"ל, מר רנן הרטמן ושותפיהם. שמונה שנים מאוחר יותר קיבלה הקריה האקדמית אונו הכרה מהמועצה להשכלה גבוהה והפכה באופן רשמי למוסד אקדמי עצמאי פרטי.
מרגע היווסדה חרטה הקריה האקדמית אונו על דגלה מצוינות אקדמית יישומית ומחקרית לצד מתן תשומת לב מרבית לצרכיהם של הסטודנט. הקריה האקדמית אונו מתחייבת לעשות ככל שביכולתה על מנת להעניק לסטודנטים שלה את הטוב ביותר.

 

אקדמיה יישומית:

בקריה האקדמית אונו פועלות תכניות לימוד שמטרתן להכין את הסטודנטים לקראת ההשתלבות שוק העבודה בישראל, תוך הקניית כלים פרקטיים ויישומיים לקריירה בה יבחרו.

 

הסטודנט במרכז:

הקריה האקדמית אונו מתחייבת לתת לכל אחד מהסטודנטים שלה את השירות המנהלי, האישי והאקדמי הטוב ביותר. בתחומה של הקריה האקדמית אונו נמצאות ספריות, חדרי מחשבים ומתקני לימוד מתקדמים נוספים על מנת לייעל את חווית הלמידה. בנוסף מתהדרת הקריה האקדמית אונו בסגל מרצים הטובים בתחומם.

 

אקדמיה רב תרבותית:

הקריה האקדמית אונו הוקמה על בסיס האמונה בזכותו של כל אדם (מכל מגדר, לאום, דת, קהילה, מוצא, מוגבלות או נטייה מינית), לחינוך אקדמי מיטבי שיאפשר חיי חירות, הגשמה עצמית וחתירה אל האושר אשר הוא מבקש לעצמו ולקהילתו.

 

ככזו, סגל הקריה האקדמית אונו והלומדים בה מקפידים הקפדה יתרה על כיבוד תרבותם של כל הבאים בשעריה ומתנגדים באופן נחרץ לכל גילוי של אפליה, הקנטה, הדרה, הטרדה או גזענות ולכל התנהגות אשר אינה מכבדת את אורחות חייו של האחר או פוגעת באופיו הרב-תרבותי של הקמפוס

 

אקדמיה למצוינים:

הקריה האקדמית אונו מקיימת מלגות מצטיינים ע"ש רס"ן אהרון כ"ץ ז"ל. אלה נוסדו על מנת להעניק תנאי לימוד ייחודיים למועמדים מצטיינים, בעלי נתוני קבלה גבוהים או בעלי רקע של מנהיגות והצטיינות בעשייה.

 

אקדמיה חברתית:

הקריה האקדמית אונו ממשיכה לקדם את המחויבות לקהילה ואף פתחה את שערי ההשכלה הגבוהה בפני הנהגה חברתית מאוכלוסיות שונות. הקריה האקדמית אונו הינה המוסד היחיד להשכלה גבוהה אשר הכניס בכל תכניות הליבה לתואר ראשון 4 שעות אקדמיות של מחויבות לקהילה.

 

הקריה האקדמית אונו  גאה להיות ממובילי השינוי החברתי במדינת ישראל ומזמינה אתכם לקחת חלק באקדמיה החדשה, זו המשלבת השכלה גבוהה ושינוי חברתי.

Print Friendly, PDF & Email
[print-me]