הקורס 'גולף ועסקים' הסתיים השבוע. בטורניר הסיום זכה דוד ברלינר, סטודנט לתואר שני במנהל עסקים. כל הכבוד!

הקורס 'גולף ועסקים', קורס ראשון מסוגו שהתקיים בפקולטה למנהל עסקים בקריה האקדמית אונו הסתיים השבוע. במסגרת הקורס למדו הסטודנטים על העקרונות הבסיסיים של משחק הגולף ובמקביל נחשפו להיבטים העסקיים והחברתיים שהגולף יכול להעניק לאנשי עסקים. לכבוד סיום הקורס נערך טורניר גולף. במקום הראשון בקרב הגברים זכה דוד ברלינר, סטודנט במסלול המשולב לתואר ראשון במשפטים ותואר […]

Print Friendly, PDF & Email
מיכל צין 5 ביולי 2012

הקורס 'גולף ועסקים', קורס ראשון מסוגו שהתקיים בפקולטה למנהל עסקים בקריה האקדמית אונו הסתיים השבוע. במסגרת הקורס למדו הסטודנטים על העקרונות הבסיסיים של משחק הגולף ובמקביל נחשפו להיבטים העסקיים והחברתיים שהגולף יכול להעניק לאנשי עסקים. לכבוד סיום הקורס נערך טורניר גולף. במקום הראשון בקרב הגברים זכה דוד ברלינר, סטודנט במסלול המשולב לתואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים. במקום השני זכה גלעד גרומר סטודנט לתואר שני במנהל עסקים. למקום השלישי הגיע לירן יונסוף סטודנט בשנה השלישית בתואר ראשון במנהל עסקים. במקום הראשון בין הנשים זכתה ציפי מנהיימר סטודנטית לתאר שני במנהל עסקים. יישר כוח לזוכים!

 

סטודנטים שהשתתפו בקורס משתפים מחוויותיהם:

  • ציפי מנהיימר תואר שני מנע"ס כותבת: תודה רבה, שנים רבות חלמתי לשחק גולף, אולם המשחק אינו נגיש (מטעמי עלויות, מרחק). הקורס הזה הגשים לי חלום! תודה רבה !!!  
  • עידן תורגמן תואר ראשון מנע"ס כותב: בעתיד נוכל להגיע למגרש בעצמנו להתחרות מול שחקנים אחרים ואף לפתח איתם קשרים שיוכלו להוביל אותנו להצלחה לא רק בעסקים אלא גם בחיים. הקורס לדעתי הוא פרמטר נוסף לסטנדרט הגבוה שמנהיגים באונו, דבר שנותן ערך מוסף לסטודנטים בעתיד.
  • יוסי פרדו תואר שני מנע"ס כותב: היתה לי חוויה קסומה שאני אקח איתי הלאה. יותר מזה אני אפילו אמליץ לאחראים במקום עבודתי בבנק לקיים את הקורס בשביל העובדים, שגם חבריי לעבודה יעברו את החוויה, זה בהחלט יתרום להם.
  • יואב לאטי, תואר ראשון מנע"ס כותב: השילוב של גולף במסגרת הלימודית הוא שילוב מוצלח במיוחד, בנוסף לכך זה פותח את הראש לכיוונים מעט שונים ומעט יותר פרקטיים ולא רק כל הזמן לשבת בכיתה עם ספרים. הערכים שנלמדים במשחק הגולף הם ערכים שלא לומדים בכיתה והם חשובים לא פחות ובמקרים רבים אפילו יותר. לסיכום, היוזמה של שיתוף הפעולה הזה הוא רעיון מבריק והצלחה גדולה ואני שמחתי לקחת בו חלק.

סיום הקורס עורר הדים בעיתונות המקומית:

  • לכתבה בנושא הקורס גולף ועסקים ששודרה בתכנית 'קמפוס' ברשת ב לחץ כאן
  • לכתבה על סיום הקורס מתוך 'ידיעות חיפה' לחץ כאן
  • לכתבה על סיום הקורס באתר בmynet לחץ כאן
  • לכתבה על סיום הקורס באתר 'ידיעות חיפה' לחץ כאן
  • לכתבה על סיום הקורס בחדשות המקומיות של חיפה לחץ כאן 

 תמונת סיום של מסיימי הקורס. שוכב על הגב בארי שקד מיסד ריטליקס ויו"ר איגוד הגולף הישראלי. עומד עם כובע אנדי סנטוס המדריך הראשי של מגרשי הגולף בקיסריה. .

Print Friendly, PDF & Email